Uzņēmējdarbības nometne Kembridžā

Programmā aicināti piedalīties studenti un jaunie uzņēmēji ar savām biznesa idejām, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Programmas pirmajā kārtā, kas notiek Latvijā, dalībnieki attīsta savas biznesa idejas un noslēgumā prezentē tās žūrijai, lai pretendētu uz iespēju piedalīties programmas otrajā kārtā Kembridžā (Lielbritānijā). Nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji, mentori un uzņēmēji no Latvijas un Lielbritānijas. Dalībnieku galvenais uzdevums programmā ir attīstīt savu biznesa ideju iespējami tuvāk biznesa uzsākšanai. Programmas otrā kārta ir nometne nedēļas garumā vienā no pasaules vadošajiem inovāciju reģioniem - Kembridžā.

Programmas koordinators Kembridžā ir uzņēmējdarbības iedrošināšanas čempions, profesors Alans Barels, kuram ir ārkārtīgi liela pieredze darbojoties tehnoloģiju uzņēmumos, sabiedriskajās organizācijās, izglītības un finanšu jomās. Viņam ir plaša starptautiska un akadēmiska pieredze, attīstot uzņēmējdarbības programmas universitātēs Lielbritānijā, Somijā, Ķīnā, Latvijā. Alana Barela misija ir padarīt pasauli labāku un pārvarēt zināmā robežas, veicināt sadarbību starp dažādām kultūrām un paaudzēm, palīdzot jaunajiem cilvēkiem attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes un spert soli tuvāk sava aicinājuma virzienā.

Programmas pirmā un otrā kārtas ir secīgas, bet dalībnieki var gūt labumu, piedaloties arī tikai pirmajā kārtā Latvijā. Dalībnieku atlasi dalībai otrajā kārtā veic Vērtēšanas komisija, ņemot vērā dalībnieku darbu programmas pirmajā kārtā. Pirmajā kārtā tiek uzņemti līdz 50 cilvēkiem. Otrajā kārtā – līdz 15.

Mērķauditorija:

  • studenti ar biznesa idejām;
  • jaunie uzņēmēji;
  • tehnoloģiski ietilpīgu potenciālu biznesa ideju autori;
  • ikviens, kas vēlas darboties uzņēmējdarbībā.

Darba valodas – latviešu un angļu.

Organizē biedrība “CONNECT Latvija” sadarbībā ar partneriem - Anglia Ruskin UniversityCambridge Learning Gateway, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rīgas Tehnisko universitāti, Biznesa vadības koledžu.

Programmas komanda: Dainis Šēnbergs, Elmārs Baltiņš (abi - CONNECT Latvija), Jānis Supe (Biznesa vadības koledža), Kārlis Purmalis (Latvijas Universitāte), Modris Ozoliņš (Rīgas Tehniskā universitāte); Kembridžā - Alans Barels (Cambridge Learning Gateway), Catherine Foottit (Anglia Ruskin University), Marcia Baldry, Deivids Bels, Džonatans Mantls.

Programmas NOLIKUMS

Pirmās kārtas programma

REĢISTRĀCIJA (no 2023.g. 6. marta līdz 11. aprīlim)

Papildu informācijai sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].