Uzņēmējdarbības nometne Kembridžā

Programmā aicināti piedalīties studenti un jaunie uzņēmēji ar savām biznesa idejām, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Programmas pirmajā kārtā, kas notiek Latvijā, dalībnieki attīsta savas biznesa idejas un noslēgumā prezentē tās žūrijai, lai pretendētu uz iespēju piedalīties programmas otrajā kārtā Kembridžā (Lielbritānijā). Nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji, mentori un uzņēmēji no Latvijas un Lielbritānijas. Dalībnieku galvenais uzdevums programmā ir attīstīt savu biznesa ideju iespējami tuvāk biznesa uzsākšanai. Programmas otrā kārta ir nometne nedēļas garumā vienā no pasaules vadošajiem inovāciju reģioniem - Kembridžā.

Programmas koordinators Kembridžā ir uzņēmējdarbības vēstnieks profesors Alans Barels, kuram ir ārkārtīgi plaša un dziļa pieredze darbojoties tehnoloģiju uzņēmumos, sabiedriskajās organizācijās, izglītības un finanšu jomās. Alana Barela misija ir iedvesmot un atbalstīt jaunos uzņēmējus, kuri ar saviem produktiem un pakalpojumiem uzlabo pasauli, planētu un cilvēku dzīvi. Alana starptautiskā pieredze veicina sadarbību starp dažādām kultūrām un paaudzēm, kā arī palīdz jaunajiem cilvēkiem attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes un spert soli tuvāk sava aicinājuma virzienā.

Programmas pirmā un otrā kārtas ir secīgas, bet dalībnieki var gūt labumu, piedaloties arī tikai pirmajā kārtā Latvijā. Dalībnieku atlasi dalībai otrajā kārtā veic Vērtēšanas komisija, ņemot vērā dalībnieku darbu programmas pirmajā kārtā. Pirmajā kārtā tiek uzņemti līdz 40 dalībniekiem. Otrajā kārtā – līdz 15.

Mērķauditorija:

  • studenti ar biznesa idejām;
  • jaunie uzņēmēji;
  • biznesa ideju autori;
  • ikviens, kas vēlas darboties uzņēmējdarbībā.

Darba valodas – latviešu un angļu.

Organizē biedrība “CONNECT Latvija” sadarbībā ar partneriem - Anglia Ruskin University, Cambridge Worldwide Associates, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rīgas Ekonomikas augstskolu - Stockholm School of Economics in Riga, Biznesa vadības koledžu.

Programmas komanda: Dainis Šēnbergs, Elmārs Baltiņš (abi - CONNECT Latvija), Jānis Supe (Biznesa vadības koledža), Kārlis Purmalis (Latvijas Universitāte), Modris Ozoliņš (Cambridge Worldwide Associates); Kembridžā - Alans Barels (Cambridge Worldwide Associates), Catherine Foottit, Cristina Ionita (abas - Anglia Ruskin University), Marcia Baldry-Bryan, Deivids Bels, Džonatans Mantls, Jans Storgards.

Programmas NOLIKUMS

Pirmās kārtas programma

REĢISTRĀCIJA (no 2024.g. 8. marta līdz 9. aprīlim)

Papildu informācijai sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].