Uzņēmējdarbības nometne Kembridžā

Programmā aicināti piedalīties studenti un jaunie uzņēmēji ar savām biznesa idejām, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Programmas pirmajā kārtā, kas notiek Latvijā, dalībnieki attīsta savas biznesa idejas un noslēgumā prezentē tās žūrijai, lai pretendētu uz iespēju piedalīties programmas otrajā kārtā Kembridžā (Lielbritānijā). Nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji, mentori un uzņēmēji no Latvijas un Lielbritānijas. Dalībnieku galvenais uzdevums programmā ir attīstīt savu biznesa ideju iespējami tuvāk biznesa uzsākšanai. Programmas otrā kārta ir nometne nedēļas garumā vienā no pasaules vadošajiem inovāciju reģioniem - Kembridžā.

Programmas koordinators Kembridžā ir uzņēmējdarbības iedrošināšanas celmlauzis, profesors Alans Barels, kuram ir ārkārtīgi liela pieredze darbojoties tehnoloģiju uzņēmumu vadībā, sabiedriskajās organizācijās, kā arī investīciju jomā. Viņam ir plaša starptautiska un akadēmiska pieredze, attīstot uzņēmējdarbības programmas universitātēs Lielbritānijā, Somijā un Ķīnā. Alana Barela misija ir veicināt inovatīvas un pozitīvu ietekmi radošas uzņēmējdarbības attīstību visos sabiedrības slāņos.

Programmas pirmā un otrā kārtas ir secīgas, bet dalībnieki var gūt labumu, piedaloties arī tikai pirmajā kārtā Latvijā. Dalībnieku atlasi dalībai otrajā kārtā veic Vērtēšanas komisija, ņemot vērā dalībnieku darbu programmas pirmajā kārtā. Pirmajā kārtā tiek uzņemti līdz 50 cilvēkiem. Otrajā kārtā – līdz 14.

Mērķauditorija:

  • tehnoloģiski ietilpīgu biznesa ideju autori;
  • studenti ar biznesa idejām;
  • jaunie uzņēmēji;
  • ikviens, kas vēlas darboties uzņēmējdarbībā.

Darba valodas – latviešu un angļu.

Organizē biedrība “CONNECT Latvija” sadarbībā ar partneriem - Anglia Ruskin UniversityCambridge Learning Gateway, Kuldīgas novada pašvaldību, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rīgas Tehnisko universitāti, Ventspils Augstskolu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Programmas komanda: Dainis Šēnbergs, Elmārs Baltiņš (abi - CONNECT Latvija), Gvido Grīnbergs (Ventspils Augstskola), Kārlis Purmalis (Latvijas Universitāte), Modris Ozoliņš (Rīgas Tehniskā universitāte); Kembridžā - Alans Barels (Cambridge Learning Gateway), Marcia Baldry (Anglia Ruskin University), Džonatans Mantls.

Programmas NOLIKUMS

Pirmās kārtas programma

REĢISTRĀCIJA (tiek plānota no 2023.g. februāra)

Papildu informācijai sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].