Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā

2019./2020. gada rudenī/ziemā tiek organizēta apmācību nometne studentiem un jaunajiem uzņēmējiem, kas norisināsies Latvijā (Rīgā) un Lielbritānijā (Kembridžā). Nometnē aicināti piedalīties studenti un jaunie uzņēmēji ar savām biznesa idejām, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Nometnes pirmajā daļā, kas notiks Rīgā, studenti attīstīs savas biznesa idejas un, prezentējot tās žūrijai, sacentīsies par iespēju piedalīties nometnes otrajā daļā Kembridžā. Nometnes nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji no Latvijas un Lielbritānijas, kā arī uzņēmēji.

Nometnes iniciators ir uzņēmējdarbības iedrošināšanas čempions, profesors Alans Barels, D.B.A., F.R.S.A. (www.alanbarrell.com), kuram ir vairāk kā 30 gadu pieredze vadošos amatos daudzos tehnoloģiju un medicīnas nozaru uzņēmumos, kā arī starptautiska pieredze strādājot universitātēs Lielbritānijā, Somijā, Ķīnā u.c. Alana Barela misija ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību visos sabiedrības slāņos.

Latvijas un Kembridžas daļas ir saistītas, bet dalībnieki var gūt labumu, piedaloties arī tikai 1. daļā Latvijā. Dalībnieku atlasi dalībai 2. daļā veiks žūrija no programmas partnerorganizācijām, ņemot vērā dalībnieku darbu programmas 1. daļā, un biznesa ideju sagatavotību programmas 2. daļai. Iespēja piedalīties programmā ir arī Latvijas jauniešiem, kas dzīvo ārvalstīs, kuriem būs atsevišķi uzdevumi un atlase. Programmas 1. daļā dalībnieku skaits tiek plānots līdz 50 cilvēkiem. 2. daļā – 25.

Nometnes viens no galvenajiem uzdevumiem ir intensīvs darbs pie biznesa idejas prezentācijas.

Rīgas daļas PROGRAMMA

REĢISTRĀCIJA


 .