Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā

Uzņēmējdarbības apmācību programma, kas norisinās Latvijā (Rīgā) un Lielbritānijā ( Kembridžā). Programmā aicināti piedalīties studenti un jaunie uzņēmēji ar savām biznesa idejām, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Programmas pirmajā kārtā, kas notiek Rīgā, dalībnieki attīsta savas biznesa idejas un, prezentējot tās žūrijai, lai pretendētu uz iespēju piedalīties programmas otrajā kārtā Kembridžā. Nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji, mentori un uzņēmēji no Latvijas un Lielbritānijas. Programmas viens no galvenajiem uzdevumiem ir intensīvs darbs pie biznesa idejas prezentācijas prasmju pilnveidošanas.

Programmas iniciators ir uzņēmējdarbības iedrošināšanas čempions, profesors Alans Barels, D.B.A., F.R.S.A. (www.alanbarrell.com), kuram ir vairāk kā 40 gadu pieredze vadošos amatos tehnoloģiju un medicīnas nozaru uzņēmumos, kā arī starptautiska pieredze strādājot universitātēs Lielbritānijā, Somijā, Polijā, Ķīnā u.c. Alana Barela misija ir veicināt inovatīvas un pozitīvu ietekmi radošas uzņēmējdarbības attīstību visos sabiedrības slāņos.

Rīgas un Kembridžas kārtas ir secīgas, bet dalībnieki var gūt labumu, piedaloties arī tikai pirmajā kārtā Rīgā. Dalībnieku atlasi dalībai otrajā kārtā veic žūrija no programmas partnerorganizācijām, ņemot vērā dalībnieku darbu programmas pirmajā kārtā. Pirmajā kārtā tiek uzņemti līdz 50 cilvēkiem. Otrajā kārtā – 25.

Mērķauditorija:

  • tehnoloģiski ietilpīgu biznesa ideju autori;
  • studenti ar biznesa idejām;
  • jaunie uzņēmēji;
  • ikviens, kas vēlas darboties uzņēmējdarbībā.

Darba valodas – latviešu un angļu.

Organizē biedrība “CONNECT Latvija” sadarbībā ar Cambridge Worldwide Associates. Galvenais partneris – Rīgas dome. Partneri – Anglia Ruskin University, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Lielbritānijā, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Stockholm School of Economics in Riga, Ventspils Augstskola. 

Programmas komanda: Dainis Šēnbergs, Elmārs Baltiņš (abi - CONNECT Latvija), Jānis Prūsis (Rīgas dome), Kārlis Purmalis (Latvijas Universitāte), Modris Ozoliņš (Rīgas Tehniskā universitāte), Nataļja Točelovska (SSE Riga); Kembridžā - Alans Barels (programmas priekšsēdētājs), Marcia Baldry un Jans Storgards.

Programmas NOLIKUMS

Pirmās kārtas (Rīgas moduļa) programma

REĢISTRĀCIJA (atvērta no 2020.g. 7. septembra līdz 2020.g. 13. oktobrim)

Papildu informācijai sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].

0

Pirkumu grozs