Jauniešu eseju konkurss 2022 / informācija un meistarklase 6.maijā

Aicinām piedalīties Jauniešu eseju konkursā, kas norisinās Eiropas Mazo un vidējo uzņēmumu asamblejas ietvaros.

Eiropas Mazo un vidējo uzņēmumu asambleja ir nozīmīgākais Eiropas Komisijas ikgadējs uzņēmējdarbības forums, kurā tiekas uzņēmēji, politikas veidotāji, uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas, lai kopīgi analizētu Eiropas uzņēmējdarbības vidi un veidotu tās stratēģiju nākamajiem gadiem.

Jauniešu eseju konkursā var piedalīties 18-25 gadus veci jaunieši no visas Eiropas.

Jauniešiem ir jāuzraksta eseja (līdz 2500 vārdiem) par noteikto konkursa tēmu (piemēram, uzņēmējdarbības atjaunošana pēc covid-19 krīzes).

Ieguvumi:

  • Trim labāko eseju autoriem tiks dota iespēja apmeklēt 2022. gada Eiropas Mazo un vidējo uzņēmumu asambleju, kas norisināsies novembrī Prāgā, un prezentēt savu eseju asamblejas vairāk kā 500 delegātiem;
  • Labākās esejas tiks publicētas Eiropas Komisijas uzņēmējdarbības informatīvajos kanālos;
  • Latvijas labāko eseju autori, pēc žūrijas vērtējuma, iegūs atzinību.

Lai iegūtu detalizētāku informāciju, kā arī iedrošinājumu un padomus esejas uzrakstīšanai, ielūdzam visus interesentus uz meistarklasi ar britu rakstnieku un uzņēmēju Džonatanu Mantlu, kas notiks piektdien, 6.maijā plkst. 18.00-19.00 klātienē Rīgā, Strēlnieku ielā 4A - 303. auditorijā 3. stāvā (SSE Riga), un tiks translēta arī zoom tiešsaistē: https://us02web.zoom.us/j/8388388484.

2022_Eseju_konkurss-1.jpg